ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10827368
nr 1082 7368
+ konsol, o. 1900, höjd: 50 + 130
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 januari 2017
kl 18:39:54
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
Kondition: slitage, skador
nr 1082 7368
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.100 kr |
måndag 9 januari 2017 |